Banner Forum " /> Rodowodowy czy nie? Oto jest pytanie! -
Forum  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Rodowodowy czy nie? Oto jest pytanie!

 
Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Rodowody Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Rodowodowy czy nie? Oto jest pytanie!

Mam psa z.......
Z rodowodem
33%
 33%  [ 2 ]
Bez rodowodu
66%
 66%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
administrator
Admin
Admin


Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 59

Post Rodowodowy czy nie? Oto jest pytanie! Odpowiedz z cytatem
Jak sądzicie, czy lepiej jest kupić sznaucera z rodowodem czy bez, i dlaczego Question Exclamation Rolling Eyes
Wto Sty 22, 2008 07:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama







Wto Sty 22, 2008 07:47
ron
spec
spec


Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 16

Post Odpowiedz z cytatem
mój jest bez rodowodu, ale też jest kochany. Myślę, że w tym przypadku chodzi o koszty zakupu pieska.
A inna sprawa, że niektórzy nie przywiązują do tego wagi.
Sro Sty 23, 2008 14:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek
spec
spec


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9

Post Odpowiedz z cytatem
pies z rodowodem dziedziczy pewne cechy po swoich rodzicach, dziadkach itd. Wydaje mi się, że jest to pewnego rodzaju szlachecka linia, która procentuje w dalszej przyszłości. Oczywiście pieski bez rodowodu też są kochane i sympatyczne, ale preferuję rodowodowe.
Wto Lut 12, 2008 22:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kagrz
spec
spec


Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
A ja mam psa bez rodowodu.Moim zdaniem nie jest prawda ze tylko psy z rodowodami są "super" tak jak napisał Bartek.Ja miałem do wyboru psa z rodowodem lub bez-i wybrałem tego bez dlatego że to właśnie ten piesek ujął mnię za serce.Nie ważne jest czy ma rodowód.W niczym sie on nie różni od soich braci i sióstr(no może jedynie tym że nie może brać udział w wystawach-no i co z tego)Teraz tak patrząc z perspektywy czasu myślę że kupowanie psa z rodowodem jest małą oznaką snobizmu,a odwoływanie sie do "szlacheckiej lini" zalatuje jakimis kompleksami .To jest tak jak z ciuchami firmowymi-jak ubranie to tylko "firmówki"-co z tego że większość to kicz i badziew z Chin-ale "firmówka"Najważniejszy jest pies a nie papier.
P.S.
Mamy rasowe psy,koty,konie,króliki-ciekawe kiedy będą rasowe szczury,myszy,chomiki i inne zwierzątka które człowiek trzyma w domu
Pon Lut 18, 2008 21:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blanka
spec
spec


Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
też myslę, że w pewnych sytuacjach rodowód psa nie ma znaczenia. Nie wprowadzajmy podziału na "lepsze" i "gorsze" pieski, przecież one wszystkiw są kochane Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Nie Mar 02, 2008 20:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Mar 02, 2008 20:08
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Rodowody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online